Dla kogo Badanie Biorezonansem jest polecane ?

Osobom chorym na SM – stwardnienie rozsiane, Chorobę Alzheimera, Chorobę Parkinsona, Fibromialgię ,

reumatoidalne zapalenie stawów, zespół przewlekłego zmęczenia, zaburzenia psychiczne. Warto sprawdzić czy nie stoi za tą chorobą bakteria Borelii, borelioza i w/w choroby maja podobne objawy, w związku z czym stawiane są mylne diagnozy. Badania wykazały, że u 60 procent pacjentów, u których zdiagnozowano stwardnienie rozsiane, stwierdzono obecność krętka boreliozy, zatem to krętki lub ich toksyny uszkodziły mielinę, czyli osłonę włókien nerwowych.

Osobom cierpiącym z powodu alergii, która może być wywołana toksynami wydzielanymi  przez pasożyty,  nietolerancją  pokarmową lub ogólnym zanieczyszczeniem organizmu.

 

Osobom po  przebytych zawałach, udarach. Na podstawie badania dobierany jest protokół suplementacyjno -ziołowy i dieta w celu zapobiegania ponownego incydentu.
Osobom  chorym na nadciśnienie, cukrzyce .W tym przypadku terapia naturalna wsparta właściwą dietą poprawi stan zdrowia, a nawet może doprowadzić do wyzdrowienia.
Osobom z problemami nowotworowymi, po badaniu dostaną wskazówki dotyczące odżywiania  i suplementacji, co pozwoli wspomóc tradycyjne leczenie i zapobiegnie nawrotom choroby.
Parom borykającym się z bezpłodnością. W Polsce problem bezpłodności dotyka co piątą parę starającą się o dziecko. W prawidłowo funkcjonującym i zdrowym organizmie nie występują problemy związane z płodnością.
Osobom z niezdiagnozowaną chorobą.
Osobom z problemami układu pokarmowego I innymi dolegliwościami.\

W gabinecie prowadzę bezpłatne konsultację, dotyczące zdrowego i trwałego odchudzania.

Propaguję odchudzanie metoda dr.Horáka. Ta metoda  przede wszystkim przekształca dietetyczną pamięć komórkową i dlatego gwarantuje spadek masy ciała bez efektu „jo-jo”, bez uczucia głodu. Powoduje także oczyszczenie, odkwaszenie organizmu, dożywia go, przywraca równowagę metaboliczną i insulinową, odbudowuje masę mięśniową, polepsza jędrność skóry i przyczynia się do poprawy ogólnego stanu zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *