Biorezonans

BIOREZONANS – jest to badanie komputerowe, oparte na odkryciach fizyki kwantowej,

mierzące pole elektromagnetyczne o niskim napięciu, wykonywane za pomocą urządzenia DIACOM. Badanie  daje  możliwość otrzymania pełnej informacji o zdrowiu, wykrywa schorzenia w stadium przedklinicznymi, przedstawia stan wszystkich narządów, obciążenie organizmu patogenami. Pozwala dobrać program indywidualnego leczenia i profilaktyki chorób. Metoda jest  bezpieczna i wygodna dla pacjentów, nie powoduje napromieniowania organizmu, jest całkowicie bezbolesna, doskonale tolerowana przez dzieci.

DOKŁADNA CYFROWA OCENA STANU NARZĄDÓW: tarczycy, nerek, trzustki, żołądka, wątroby, narządów płciowych, serca, płuc, gruczołów sutkowych. Rozpoznanie dysbakteriozy, grzybicy, zakażenia pasożytami, bakteriami, wirusami.

Urządzenie DIACOM daje również możliwość wykonania  terapii biorezonansem – niszczenie patogenów za pomocą odpowiednich częstotliwości i  sukcesywne usuwanie ich z organizmu. Liczba zabiegów może być różna, w zależności od pacjenta oraz od tego jakiego rodzaju jest to patogen.

Do badania trzeba być co najmniej 2 godziny po posiłku, nie pić kawy 2 godziny przed badaniem, w ciągu dnia trzeba wypić kilka szklanek wody w celu nawodnienia organizmu. W dzień przed badaniem nie spożywać alkoholu. W dniu badania w miarę możliwości nie zażywać leków. Badania można wykonywać od 3 roku życia. W trakcie badania trzeba mieć zdjęte kolczyki i inną biżuterię metalową.

PRZECIWWSKAZANIA DO BADANIA: ciąża, rozrusznik serca, padaczka,  menstruacja (także 3 dni przed i po okresie)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *