Efektywny lifting brwi wrocław

Wraz ze starzeniem się, obniża się naturalna linia brwi. Aby zapobiec temu procesowi, warto postawić na zabieg jakim jest lifting brwi wrocław.

Neurochirurgiczny lifting brwi – na czym polega zabieg?

Zabieg ten polega na wprowadzeniu specjalnych nici pod skórę czoła. Ich zadaniem jest uniesienie tkanki do pozycji korzystniejszej estetycznie. Co za tym idzie, nici podnosząc brwi otwierają również oko oraz nadaje im odpowiedniego wyglądu. Twarz wygląda na wypoczętą oraz gotową na kolejne wyzwania.

Pierwsze rezultaty zabiegu widoczne są praktycznie natychmiastowo. Warto pamiętać, że ostateczny efekt zabiegu utrzymuje się do 24 miesięcy po okresie gojenia. Zabieg ten jest w pełni bezpieczny i przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Gwarantuje to bezbolesną implantację, a także nie wymaga obecności anestezjologa i hospitalizacji.

Dlaczego warto postawić na lifting brwi?

Wraz ze starzeniem się, obniża się naturalna linia brwi. Jest to normalny proces i efekt upływających lat. Zmienia się również cała struktura i architektonika twarzy. Oprócz tego, zmniejsza się również ilość włókien kolagenowych oraz rozluźnienia ich struktury. Co za tym idzie, prowadzi to do zmniejszenia napięcia i jędrności skóry. To wszystko powoduje opadnięcie powiek oraz wprowadza na twarz wielu osób przygnębienie. Oczy tracą swój wcześniejszy blask, a wiele osób czuję się z tym niekomfortowo. Wszystkie te negatywne skutki można zniwelować decydując się na lifting brwi wrocław. Pomaga on wielu osobom w uzyskaniu wymarzonego wyglądu.